Interiér v italském stylu: jednoduchost a bohémství (+36 fotografií)

Italský interiérový design - je to jednoduchost a sofistikovanost, jemné odstíny a hodně slunce. Historie italského stylu byla zachována od starověku a starého Říma. Luxusní a eklektičnost moderní italské školy módy a stylu je oblíbenou variantou designu bytu nejen v samotném Itálii, ale po celém světě.

Italský styl v krajinném designu, dekoraci domů a bytů se vyznačuje kombinací jednoduchosti a bohémství, aktivním využitím přírodních materiálů a odvážnými a moderními řešeními. Pomocí italského designu můžete vytvořit speciální téměř jakýkoliv pokoj, dům nebo průčelí.

Interiér v italském stylu

Italská kuchyně

Italské kuchyně v secesním stylu nebo v Provence začínají zdobit zdi. Bude vhodné umístit zde olejomalbu nebo imitovat obraz olivových hájů v tenkém rámu a další zavěsit menu. Poličky kuchyně v klasickém stylu Itálie mohou být osázeny dekorativními proutěnými pokrmy, stejně jako jídelní láhve nebo láhve na víno, zabalené do prutů nebo hustých nití. Kuchyně v italském stylu může být zdobena keramikou.

Italský kuchyňský interiér

Návrh kuchyně v italském stylu je založen na malých věcech. Na okně můžete zavěsit italské záclony, v interiéru na významných místech umístit lahve s olivovým olejem, kytice bylin, posypat umělými olivami a jahodami. Pokud máte v úmyslu poblahopřát někomu z rodiny, parapet je zdoben růžovými plátky.

Kuchyňský interiér v italském stylu

Obývací pokoje

Při plánování designu bytů a zdobení ložnice, obývacího pokoje nebo dítěte v klasickém italském stylu, vyvstane výzdoba stěn a nábytku pro obývací pokoj v klasickém stylu. Obzvláště to bude vypadat dobře v italském designu interiérového designu s prvky štuku, u kterého pro zvýraznění reliéfu instalovaného bočního osvětlení.

Každá z rohů domu by měla být zvýrazněna hlavním prvkem výzdoby. Může to být malý obrubník, gauč nebo jiný nábytek v italském stylu.

Italský styl v interiéru obývacího pokoje

V rohu mohou být v italských obývacích prostorech strom nebo jiná velká rostlina v hliněném hrnečku. Ale pokud prostor místností a vaše možnosti dovolí, perfektní volbou budou sloupy nebo sádrové sochy. Obecně platí, že každý dekor, zejména figurky ve formě andělů - je to skvělý nápad zdobit stůl nebo palce, další může být gratulace ve formě obálky nebo krásné pohlednice.

Dekorativní prvek v podobě anděla

Jiné dekorativní předměty by měly být používány pomalu. Na konferenčním stolku můžete umístit vánku z tmavého skla, na poličkách, abyste si připravili řadu sklenic na víno. Je přijatelné použít interiér místnosti s několika zrcadly. Ložnice v italském stylu má stůl se zrcadlovým povrchem a stěny jsou zdobeny malými kulatými zrcadly.

Ložnice v italském stylu

Obývací pokoj v italském stylu musí mít útulnou pohovku. Je plná polštářů různých tvarů a barev. Takový kus nábytku může být pokryt lehkým kobercem nebo vícebarevným krytem. Okna jsou zdobena italskými závěsy z organzy. Můžete také použít textil a blahopřání k zdobení obrazů a zrcadel na stěnách.

Obývací pokoj v italském stylu

Ve videu: návrhy interiérů v italském stylu

Vstupní hala

Při zdobení balkonu a chodby v italském stylu, zpravidla nepoužívejte velké množství dekorů. Hlavní pozornost by měla věnovat italská tapeta v interiéru a nábytku. Závěs italské chodby má dřevěné, vybavené poličkou. Oproti dveřím, pokud plánování umožňuje, můžete vyprávět obrázek nebo panel.

Anténa v italském stylu

Jako tradiční variantu designu se používá kombinace několika obrazů v jednom stylu. Pro rozšíření prostoru jsou používány prvky italského stylu jako světelné barvy - akcenty jsou umístěny pomocí tmavých detailů.

Chcete-li oživit návrh interiéru, můžete na tabulku klíče položit jasnou barvu.

Anténa v italském stylu

Koupelna

Koupelna v italském stylu je navržena s ohledem na skutečnost, že se jedná o pokoj s velmi skromnými rozměry. Aby se prostor prostoru ještě menší, jsou na stěnách umístěny všechny hlavní dekorace. Pokud je koupelna velká, je vhodný italský nábytek ve stylu Provence, měkké bafiny a dokonce i židle. Na stěnách, dokončených italskými dlaždicemi, jsou velká oválná zrcadla. Můžete použít lustr. Pro uložení věcí můžete umístit malý zásuvkový skříň nebo skříňku na župany. Pokud plánujete blahopřát, mísa a koupel jsou často zdobeny růžovými okvětními lístky.

Koupelna v italském stylu

Ve velkých koupelnách můžete v interiéru využít exkluzivní recepci klasického italského stylu - umístit koupel do středu místnosti a obklopit ji záclonou šedé nebo bílé. Pokud jsou interiérový a italský nábytek v klasickém stylu udržovány v teplých barvách, můžete vyměnit textilie za záclony na béžové nebo růžové barvě. Pokud jde o dlaždice a sanitární zařízení, design koupelny by měl mít teplé odstíny, standardní bílá barva výrazně sníží teplou atmosféru návrhu koupelny vytvořené italskými závěsy.

Vana se závěsy v italském stylu

Italské závěsy - nedílnou součástí interiéru

Obývací pokoj v italském stylu nebude kompletní, i když má toaletní obývací pokoj v Itálii, ale žádné rolety. Objevily se v 18. století, obdobně zdobené okna v palácích a zámcích. S jejich pomocí může italský návrhář nejen vyzdobit okna nádherně a aristokraticky, ale také přidat klasickou klasiku do interiéru.

Funkce, která rozlišuje závěsy v italském stylu, je, že se nepohybují.

Italské záclony v interiéru

Italské záclonové tyče pevně upevňují horní část. Pro otevření záclonů jsou švy sbírány diagonálně pomocí šněrování. Na zadní straně jsou šité speciální kroužky, kterými prochází kabel. K upevnění na požadovanou úroveň je na stěně v blízkosti okna instalován speciální hák. Jako "pohyblivá" verze nemůže být řetězec pevný, ale protažený přes kroužky. V tomto případě nebudou závěsy vždy otevřeny - mohou být rozpuštěny a znovu sestaveny.

Záclony a textil v italském stylu

Moderní italské záclony mohou mít odlišnosti od klasiky:

  • na širokých oknech pláty neklouzávají uprostřed, ale jen rohy se překrývají;
  • Snímače na různých stranách okna jsou uspořádány asymetricky;
  • textilie jsou navzájem lapovány, polotransparentní materiál se používá k ukládání vzorku závěsu;
  • záclony nejsou vybírány kroužky a šňůrami, nýbrž ozdobnými ozdobami v klasickém stylu;
  • na úzkém okně nejsou dvě záclony, ale jedna tkanina.

Italské závěsy

Záclony se mohou stát malým nádechem, který dodává dotek modernímu italskému interiéru místnosti a konečnému prvku designu v místnosti. Projekty domů v italském stylu a design bytu - ve všech to lze použít italské záclony různých možností. Takové záclony se také stanou skutečnou dekorací pro den blahopřání milovníků.

Vybavení bytu v italském stylu (2 videa)

Design různých místností v italském stylu (36 fotek)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

40 + = 42

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: