Shop Prehľad Záclony Helga pre pohodlie pri objednávaní závesov cez internet

Internetový obchod sa stal pevne založeným v živote väčšiny užívateľov siete. Bez opustenia domov si môžete vybrať ten správny produkt, získať radu, ihneď skontrolovať recenzie predávajúceho, kvalitu tovaru a úroveň služieb. Na trhu s textilnými výrobkami (záclony, tkaniny, posteľné prikrývky a vankúše) ponúka jeden z najlepších sortimentov obchodná spoločnosť "Helga". Na stránkach katalógu sú tisíce názvov záclon a záclon, ktoré dokážu uspokojiť požiadavky náročného kupujúceho. Sedemročná skúsenosť spoločnosti zaručuje kvalitu služieb, včasnú dodávku produktov a konkurencieschopné ceny.

Shop Prehľad Záclony Helga pre pohodlie pri objednávaní závesov cez internet

Shop online shop

 • Záclonové látky v katalógu predajní
  • farba
  • materiály

  Hotové závesy v katalógu obchodu "Záclony Helga"

  Internetový obchod "Záclony Helga" ponúka veľký výber hotových záclon. Sortiment výrobkov z domácej produkcie, Turecko, Bielorusko (firma je oficiálnym zástupcom spoločnosti "Lordi") a ďalších krajín v cenovom rozpätí vypočítané ako kupujúci s priemerným príjmom a zabezpečené klient, ktorý chce kúpiť exkluzívna verzia opony medzi najdrahšie druhy textílií , Ak chcete zakúpiť zákaznicky vyrobené záclony cez internet, môžete zadať objednávku na webovej stránke spoločnosti.

  Shop Prehľad Záclony Helga pre pohodlie pri objednávaní závesov cez internet

   Na vyhľadávanie na stránkach sú výrobky rozdelené do tematických sekcií, ku každej pozícii je priložená fotografia produktu vo vnútri a stručný popis charakteristík.

  farba

  Obchod "Helga" ponúka výber farebných výrobkov, ktoré umožňujú vybrať si tie najlepšie odtiene, ktoré spĺňajú požiadavky konkrétneho interiéru. Objednať on-line pripravené záclony správnu farbu nie je ťažké - fotografie presne odovzdáva odtiene farieb. V tomto prípade je záclona vytlačená v už nainštalovanej podobe, ktorá vám umožní zhodnotiť jej vzhľad v konštrukcii okenného otvoru. Ak chcete objednať závesy na internete, je možné a na individuálnom vzorke, môže návrhár navštíviť aj dom.

  Shop Prehľad Záclony Helga pre pohodlie pri objednávaní závesov cez internet

  typy

  V katalógu obchodu sú závesy Helga triedené podľa sekcií zodpovedajúcich typu výrobku:

  1. Pre obývaciu izbu a spálňu. V tejto sekcii je jedna a pol stoviek možností pre dizajn otvárania okien. Výber tkanín umožňuje výber záclony pre každú chuť - od ľahkého priesvitného závoja po hustú záclonu. Je možné zakúpiť tyly, záclony a lambrequins, a to buď jednotlivo alebo ako zväzok. Tiež si môžete objednať lambrequins cez internet pod už zakúpenými závesmi.
  2. Závesy Helga pre kuchyňu. Sortiment dominuje čerstvé, bohaté farby, ktoré môžu oživiť situáciu aj v malej a slabo osvetlenej kuchyni. Existujú aj modely v prísnejšom a lakonickom dizajne. Niektoré modely sú vybavené lambrequins, pick-up a ďalšie príslušenstvo. Katalóg zobrazuje presné rozmery každej sady, ktorá vám umožňuje objednať závesy v kuchyni cez internet pod rozmermi konkrétneho okna.

   Shop Prehľad Záclony Helga pre pohodlie pri objednávaní závesov cez internet

  3. Helga záclony pre deti sú reprezentované produktmi jasných farieb, niektoré plátna sú zdobené výkresmi stromov, morského pobrežia alebo víla motívy. Aj v detskej izbe môžete ľahko vybrať možnosť fotografického odtieňa zdobeného vhodným vzorom.
  4. Fotografie Helga. Obchod je oprávnene jedným z lídrov v predaji záclon s obrázkom vytlačeným spôsobom fotografickej tlače. Pri navrhovaní použitý kvetinovými motívmi, obrazy rôznych miest a zaujímavých krajiny, abstraktné obrazy, výjavy z rozprávok a obrazy kreslených postavičiek na detskom prevedení - voľba je skutočne neobmedzené a neustále rastie. Originálne svetelné záclony v japonskom štýle s obrazom sakury na pozadí oblohy, reprodukcie obrazov známych umelcov a iných variantov sú originálne. K dnešnému dňu je sortiment spoločnosti existuje viac ako 1000 kresieb, ktoré sú vytvorené na tému "Cesta okolo sveta" série, "Nature", "kvety", "štruktúra", "deti" a ďalšie.

  Shop Prehľad Záclony Helga pre pohodlie pri objednávaní závesov cez internet

  Pre kuchyňu

  Okrem klasických typov závesov je na záclonovom páse umiestnená aj mušlí - táto verzia je ľahko inštalovateľná a má originálny dizajn.

   Ak chcete zakázať záclony cez internet, môžete nechať aplikáciu na webe alebo zavolaním na určené telefóny, doručenie do Moskvy sa uskutoční nasledujúci deň po zadaní objednávky. Ceny uvedené na stránkach sú aktuálne a neustále sa aktualizujú.

  Záclonové látky v katalógu predajní

  Vo firemnom sklade je veľký výber záclonových tkanín vyrábaných najväčšími tureckými výrobcami. Partnerské podmienky spolupráce s dodávateľmi umožňujú poskytovanie minimálnych cien pre tento typ produktu.

  Shop Prehľad Záclony Helga pre pohodlie pri objednávaní závesov cez internet

  farba

  Paleta farieb z záclonoviny je reprezentovaný všetkých možných druhov farieb, vrátane prostého textílie, nerušivým geometrickým vzorom, horizontálne a vertikálne pruhy, rastlinnými motívmi, a ďalšie. Niektoré typy tkanín majú prirodzený lesk alebo majú konvexný vzor.

  POZRI VIDEO INŠTRUKCIE

  materiály

  K dispozícii sú nasledujúce typy textílií:

  • Polyester. Tkanina je syntetická, ale cíti sa ako bavlna. Je charakterizovaná silou a trvanlivosťou, nerozpadá a dobre sa umyje.
  • Jacquard. Odolný a vynikajúci materiál s dobrým výkonom. Pomocou niťového tkaniva na povrchu tkanív sa vytvorí reliéfny konvexný vzor. Na výrobu tohto druhu tkaniny sa používajú prírodné nite (hodváb, plátno, bavlna), syntetické (polyester, viskóza) alebo ich kombinácie.

   Shop Prehľad Záclony Helga pre pohodlie pri objednávaní závesov cez internet

  • Ľan (pytlík). Prirodzená, príjemná na dotyk tkanina s nenápadným vzorom.
  • Taft. Brilantné, zachovanie tvaru tkaniny. Ako surovina sa používa prirodzená syntetická niť alebo jej väzba.
  • Chenille. Hustá tkanina so zamatovým povrchom. Na výrobu sa používa zmiešaná niť s rovnakým obsahom prírodných a umelých vlákien. Taký materiál je odolný, odolný voči opotrebovaniu a vyhorenia.

   Shop Prehľad Záclony Helga pre pohodlie pri objednávaní závesov cez internet

  • Satine. Prirodzená hustá tkanina založená na bavlnenej nite má všetky výhody prírodného materiálu (priepustnosť vzduchu, hygroskopickosť).
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  50 − 45 =

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: