כיצד לחשב כמה אריחים אתה צריך לשירותים?

תיקון של חדר האמבטיה, וכל חדר - זה תמיד עסק מטריד, יקר, זמן רב. כדי לעשות זאת, יש צורך להכין מספר רב של כלים שונים, חומרים, לאסוף אותם בהתאם לדרישות מסוימות. בנוסף, אתה צריך לקחת בחשבון את העיצוב של הדירה, כך שטח להיות מצויד אינו נופל מתוך הרעיון הכללי, אלא אם כן, כמובן, זה תוכנן במקור.

כיצד לחשב כמה אריחים אתה צריך לשירותים?

על מנת לבצע עבודות הגמר, יש צורך לחשב את המספר המדויק של החומרים הדרושים. ואתה צריך לקנות את כל קצב המוצר ואפילו עם מרווח, שכן אצווה אחרים של מוצרים יהיה ככל הנראה להיות שונה בטון או מרקם, וזה מאוד מכוער.

תחת הסיום בחדר האמבטיה לבחור אריח. יש צורות שונות, גדלים, צבעים, מתאים הנחת רצפות וקירות. מהפרמטרים האלה יהיה תלוי במספר המוצרים שיידרשו. אז איך אתה לחשב כמה אריחים אתה צריך?

בחירת אריח

לפני שאתה לחשב את המספר הנדרש של מוצרים עליך לקבוע את המאפיינים שלהם. האמבטיה שונה מחדרים אחרים עם רמה גבוהה של לחות, מה שהופך את הדרישות הנדרשות עבור חומרי הגמר די גבוה.

קניית אריח, יש צורך לקחת בחשבון את המאפיינים שלה, אשר זה צריך להיות במיוחד עבור כיסוי הרצפה:

 • עמידות בפני שחיקה;
 • חוזק גבוה;
 • התנגדות לשינויי טמפרטורה;
 • עמידות לחות;
 • עמידות לכימיקלים ביתיים;
 • התנגדות להשפעה של אמצעים עם רכיב שוחקים.

כיצד לחשב כמה אריחים אתה צריך לשירותים?

הצעד הראשון

לפני שתתחיל לחשב את כמות אריחי האמבטיה, עדיף להקליט בקפידה את הנתונים הנמדדים כדי למדוד את החדר. זה יעזור רולטה קונבנציונאלי או rangefinder, אשר זמינים בכל חנות.

המדידה מתבצעת בשני מישורים: גובה ורוחב הקירות. אם יש להם את הטופס הנכון, אז זה מספיק כדי לעשות 2-3 מדידות. במקרה של בליטות או דיכאויות, יש לבצע את המדידה בנפרד.

כיצד לחשב כמה אריחים אתה צריך לשירותים?

בנוסף, יש צורך לדעת את הפרופורציות המדויקות של הדלת ואם יש פתחי החלון. זה יאפשר לך לחשב בצורה מדויקת יותר את החומר הנדרש. מומחים אפילו ממליצים להכין תוכנית של החדר, שבו המיקום של כלי סניטריים, השטח הכולל, הפרמטרים של הקיר, הרצפה הוא ציין. כתוצאה מכך, גישה זו תיתן תמונה מלאה יותר של מה שקורה ולעזור לבצע חישובים מדויקים.

כדאי לזכור! אם הקירות בחדר האמבטיה נראה חלק, אז זה לא תמיד נכון. לכן יש צורך לבצע מספר מדידות בקרה על מנת למנוע טעויות בחישובים.

לקבוע את כמות החומר. שיטה מספר 1

האינדיקטורים הראשונים מושגים על ידי הכפלת אורך הרוחב והוסרו משטח הרצפה. לפי אנלוגיה, מחושב שטח של אריח אחד, והנתונים המתקבלים מעוגלים.

לאחר שהתקבלו שני מספרים משוערים, שטח הרצפה מחולק על ידי שטח של קרמיקה, ואת הערך המתקבל מעוגל כולו גדול. לכן, יש לנו מספר מסוים, אשר אנחנו צריכים להוסיף 5%; להכפיל ב 1.05, ולסובב את התוצאה לצד גדול יותר.

כיצד לחשב כמה אריחים אתה צריך לשירותים?

לשם הבהירות, יש צורך לחשב לפי הדוגמה, שבה אנו לוקחים את הנתונים הסטטיסטיים הממוצעים. התקרה הראשונית היא 2.70 מ ', הקירות 1.9 ו 2.0 מ', רוחב הדלת 0.7 מ 'אם המידות המותנות של אריחי הרצפה הם 35 על 35 ס"מ, החישוב יהיה כדלקמן:

 • 1.9 * 2.0 = 3.8 m2;
 • 0,35 * 0,35 = 0,1225 m2;
 • 3.8 m2 / 0.1225 m2 = 31 יח ';
 • 31 * 1,05 = 32,55, מה שאומר שאתה צריך על 33 אריחים.

שיטה מספר 2

ספירת מספר מוצרי קרמיקה שיונחו על הרצפה, היא בשל אורך ורוחב. כדי לעשות זאת, כל הפרמטרים האלה הרצפה צריך להיות מחולק ערך אריח דומה. הנתונים המתקבלים מוכפלים, ולאחר מכן הם מעוגלים ומוסיפים שוב 5%. הנה חישוב משוער:

 1. 1.9 / 0.35 = 5.42 יח ';
 2. 2.0 / 0.35 = 5.71 יח ';
 3. 5.42 * 5.71 = 30.96 יח ';
 4. 31 * 1.05 = 32.55, כלומר אתה צריך על 33 אריחים.

כיצד לחשב כמה אריחים אתה צריך לשירותים?

תוכנית פריסת אריח בחדר האמבטיה

יש לדעת! בדרך כלל מנהלים בחנויות פרופיל מעדיפים להשתמש בשיטה הראשונה של קביעת הסכום המדויק של החומר.

לקבוע את מספר המוצרים על הקיר. שיטה מספר 1

מתחת לפני השטח של הקיר אנחנו צריכים מספר מסוים של אריחים. לשם כך, אנו מחשבים את היקף החדר כולו. אנו מוסיפים את אורך כל קיר בנפרד, ולאחר מכן מוסיפים את אורך הרוחב יחד עם הכפלה ומכפילים אותו ב -2 (1.9 + 2.0) * 2 = 7.6 מ '.

ואז, מן המערכת, להחסיר את רוחב הפתח, ולחלק את כל וכתוצאה מכך אורך של אפריז. (7.6-0.7) / 0.2 = 34.5 יח '. כאן, הגודל הסטנדרטי של האריח הוא 200 × 400 מ"מ, ואת הממדים של האפריז הם 200 × 80 מ"מ. לאחר מכן, הערך מוכפל ב -5%, כאשר התוצאה מוצגת ב -36 אריחים.

כיצד לחשב כמה אריחים אתה צריך לשירותים?

שיטה מספר 2

השיטה הבאה מאפשרת לך לברר את המספר המדויק של פריטים הנדרשים למ"ר. מטר. טכניקה זו הוכחה ומתאימה להנחת כל משטח של אזורים שונים. ראשית, אתה צריך לחשב את השטח הכולל של חדר האמבטיה, הוספת אורך של כל קיר, ולאחר מכן להכפיל את הערך שנוצר על ידי גובה של חדר האמבטיה.

כיצד לחשב כמה אריחים אתה צריך לשירותים?

הבה נבחן דוגמה, תן את גובה - 2, אורך - 3, רוחב - 2.5. אז 3 + 3 + 2.5 + 2.5 = 11m. לאחר מכן, להכפיל את המערכת על ידי גובה: 11 × 2 = 22 מטרים רבועים. מטר - שטח. ממנו אנו מחסירים את החלל התופס את הדלת ואת פתיחת החלון, באופן טבעי, אם הם זמינים.

נניח שיש לנו את המספר 20 מרובע. מטר. ואז אנו מוצאים את השטח הכולל של מוצר קרמי אחד. מותנית, 0.4 × 0.2 מ ', אנו מקבלים 0.08 מטרים רבועים. מטר. עכשיו זה רק עניין של חישוב הערכים. עבור זה 20 מרובע. מ '/ 0,08 מטרים רבועים. מ '= 250 יח'., תוך הוספת על 5-10% כמלאי של אריחים.

בדרכים לעיל, אתה יכול לחשב במדויק את הסכום הנכון של האריחים, אשר יידרש על הקיר או הרצפה. עם זאת, ישנן שיטות אחרות, ידוע מעט פחות הדוגמאות המוצגות. לכן, נותר רק לנצל את הידע שנרכש באופן עצמאי לבצע את כל החישובים.

הוראת וידאו

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

66 + = 70

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: