איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחהאם אתה עושה ארון עם הידיים שלך, אז זה יכול בצדק להיחשב רהיט פונקציונלי ביותר. הוא ממוקם בקלות גם באזור מוגבל באותו זמן אתה יכול לשים כמעט את כל הדברים לתוכו. ארון כזה הוא מציאה אמיתית עבור דירות קטנות, מסדרונות קטנים. אבל בבתים מרווחים לו יש מקום שבו הוא יכול להיות קישוט אמיתי של החדר. במילה אחת, הארון הוא ריהוט אוניברסלי, שבלעדיו זה כבר קשה לנהל היום.

כאשר מסתכלים על ארונות בגדים מוכנים, נראה כי קשה לעשות אותם. למעשה, אין דבר מסובך זה, אתה רק צריך לחשב כראוי את כל הפרמטרים שלה.

אנחנו עושים את הארון במו ידינו

ביסודו של דבר, ארונות עשויים גיליונות של סיבית. אם תחליט לעשות את הארון בעצמך, על חיתוך הסדינים על פי תבניות מוכן עדיף ללכת לסדנה שבה יש מכונות woodworking מיוחד. בבית, מקבל חתכים באיכות גבוהה לא עובד לא רק בגלל חוסר ניסיון, אלא גם בגלל היעדר הכלים הדרושים. גם בסדנאות אתה יכול לעשות חתכים של צורות מורכבות, מדפים עם פינות מעוגלות, דפוסים לחתוך, וכו ', לעשות קצוות קצוות, תוספים לולאות.

והנה מתעוררת שאלה הגיונית למדי: מה אם כן נכלל במושג "ארון עם הידיים", כי כמעט כל חלקיו חייבים להיות מסודרים בסדנה? העניין הוא כי עם חריגים נדירים כמעט כל חברות שמוכרות הארון דלת הזזה אין סדנאות משלהם, אבל כדי להזמין את הייצור של חלקים נפרדים "בצד". תפקידיהם כוללים עיצוב רהיטים לבקשת הלקוח, ציור תוכניות לחיתוך ו banding מוצרים, לרכוש את הכמות הנדרשת של חומר, משלוח והרכבה. בשביל זה הם לוקחים תשלום, אשר יכול לעלות את העלות של הממשלה על ידי 1.5-2 פעמים, או אפילו יותר. עלות ניסור גיליונות סיבית ועיבוד שלהם הוא חלק משמעותי של העלות של הממשלה כולה. לכן, על ידי ציור, ספירת והרכבת הממשלה בעצמך, תוכלו לחסוך הרבה כסף.

זה יתרון יותר כדי להפוך את הממשלה באופן עצמאי ועם הזמן. להזמין אותו בחברה, אתה צריך לחכות כחודשיים, אשר, אתה רואה, לא תמיד נוח. זה בהחלט אפשרי לאסוף אותו באופן עצמאי תוך שבועיים, כולל עיצוב וחישובים. שקול בפירוט רב יותר את הרצף של ייצור ארון בגדים.

עיצוב מלתחה

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

הצעד הראשון בייצור הארון הוא העיצוב שלה. לשם כך, ניתן לצייר ציור סכמטי של ארון עם יישום של כל הגדלים, ייעוד של תאים פנימיים, ארונות ותיבות. גישה זו היא "מיושנת" די ארוך ולא נוח, במיוחד בנוכחות של טכנולוגיות גבוהות. עכשיו כמעט כל חברות עבור רהיטים בעיצוב להשתמש בתוכנות מחשב מיוחד, אשר מאפשרים לא רק להעריך את התוצאה העתידית, אלא גם כדי לחשב את המפרט של המוצר לחלוטין.

אחת מתוכניות אלה היא "Basis-Mebel". זהו כלי עיצוב חזק למדי, אשר מכיל מספר תוכניות עזר. הבסיס נועד ליצור גם חתיכות פשוטים למדי של רהיטים. אם אתה מעוניין, אתה יכול ללכת לאתר של יצרנים ולקרוא אותו בפירוט רב יותר. לתכנון הקבינט אין צורך לעבור את "הקורס הצעיר" המלא. ממשק פשוט למדי ונגיש עושה את זה קל להשתמש בתוכנית אפילו למתחילים. כדי להתקין את Bazis אתה צריך אמולטור, כי הוא משתמש בהגנה על החומרה, אבל עבור "משתמשי מחשב בטוחים" זה כבר חדל להיות בעיה.

אם מעולם לא השתמשת בסיס, אז אתה יכול לראות את קטעי וידאו הפגנה לעיצוב. במקרה שלנו, זהו הסרט "בסיס וארון 7.0 וידאו בניין הקבינט". הצפייה שלה תציג באופן ויזואלי את כל שלבי התכנון, וגם את האפשרויות של התוכנית. זה לוקח קצת זמן (כ -30 דקות), אבל אפילו מתחיל יכול בקלות להבין מה זה.

העיצוב של הארון בתוכנית "בסיס ריהוט" לוקח בערך 1 שעה, בהתחשב בחישוב המפרט של החומרים הנדרשים. באופן ידני זה ייקח הרבה יותר זמן ולא היה לשלול את השגיאות האפשריות בחישוב.

תהליך יצירת ארון וירטואלי כולל את השלבים הבאים:

 • בחירת מידות הארון;
 • את מידות הקרקעית, את הכיסוי ואת מכסה הארון;
 • בחירה של חומר ומידות של הקיר האחורי ואת קשיחות שלה. הקיר האחורי עשוי סיבית, ואת קשיחים עשויים סיבית;
 • התמוטטות המרחב הפנימי של הקבינט לחלקים אופקיים ואנכיים;
 • מילוי הסעיפים שהתקבלו בתיבות (במידת הצורך);
 • הזנת הפרמטרים העיקריים של הדלתות;
 • תוספת של מזאנין וסעיפים צד פתוח (במידת הצורך);
 • ייעוד הקצוות לקרוע;
 • בחירה ומיקום של אביזרים;
 • תדפיס של הציורים של המרכיבים בודדים של הממשלה ואת המפרט.

אם תרצה, ניתן גם להדפיס תמונה תלת מימדי של ארון סיים, ולאחר מכן יהיה קל להרכיב אותו.

ייצור חלקי ארון בבית המלאכה

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

השלב הבא הוא להפוך את חלקי הממשלה בסדנה. לא צריך להסביר בסדנה "על האצבעות" מה שאתה צריך, זה מספיק כדי להדפיס את המפרט של כל האלמנטים ואת הציורים שלהם מראש ולתת להם אדונים. בנוסף, הבסיס יכול גם להפוך את המפה חיתוך, אשר הסדנה דורשת תשלום נפרד.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

כדי לעשות זאת, אתה רק צריך להשתמש במודל בסיס חיתוך, על ידי הגדרת גודל של גיליונות סיבית המקורי. כרטיס זה הוא דפוס שבו מתוך גיליון בגודל מסוים יהיה לגזור אלמנטים מבניים תוך לקיחה בחשבון הזחה, עובי של חומרי חיתוך ודקויות אחרות. עם זאת, כמה ניואנסים עדיין צריך להיות מתואם עם יצרני הרהיטים, ולכן עדיף להפקיד את כרטיס חיתוך להם - הם בקיאים בנושאים אלה, וכאשר חיתוך, הם ייקחו בחשבון את הכלים הזמינים להם.

כדוגמה, לשקול את הייצור של גובה ארון הזזה של 2.5 מ ', רוחב של 1.2 מ', עומק של 0.4 מ 'על פי חישובים, מתברר כי לייצור שלה, שני גיליונות של סיבית עם שטח של 4.08 m2 ו גיליון של fibboard עם שטח של 4, 67 m2.

מה אני צריך לחפש בעת בניית ארון?

בעת בחירת צבעים, אל תסמוך על שמות כגון "Walnut Milan" וכו '. לכל יצרן יש הבנה משלו איך האגוז הזה נראה, ואין סטנדרטים אחידים. אז עדיף ללכת ולבחור את הצבע של החומר בעצמך, מונחה על ידי סוג שלו, ולא בשמו.

אחרי שכל מרכיבי הקבינט נחתכו בחנות הרהיטים, אתה יכול להציע לך לקחת איתך את פיסות הסדינים שמהן נחתכו, כי קנית את כל העלים, ואחר-כך את השרוולים. אם אתה לא צריך אותם, יצרני הרהיטים ישמור אותם לעברך, מה שהופך אותך הנחה קטנה. פתרון זה נראה הרבה יותר אטרקטיבי. נראה שהם נפטרו אשפה, הם גם הצילו כסף. אבל זה לא לגמרי נכון. בתהליך ההרכבה, כמה אלמנטים עשויים להיפגע, ואתה יכול להחליף אותם מן שאריות. אם אתה מזמין חלק נפרד בסדנה לא מהחומר שלך, אתה יכול לשלם עודף של עד 25% מהעלות.

עוד ניואנס אחד. אתה לא צריך לשלם עבור כל חלק בנפרד, אבל לחתוך את הסדין. במבט ראשון, נראה כי זה הוא אותו דבר, במציאות זה לא ממש כך. לכן, בעת חישוב כמות חומר המקור, אתה צריך לקבוע בבירור את מספר הסדינים וכבר לתת להם ניסור. תוכניות כמו Bazis יעזור לך להחליט על הנושא של חומרים רב במהירות וללא ספק. חישובים ידניים לעיתים קרובות נותנים תוצאות לא מדויקות, במיוחד אם יש פרטים רבים.

פריט הוצאה נפרד הוא ייצור של אלמנטים מובחנים, לדוגמה, מדפי צד עם פינה מעוגלת או בסיסי. העלות של חתכים כאלה גבוהה יותר מאשר חתכים של צורה מלבנית פשוטה, אשר יש לקחת בחשבון ומתואמת מראש, כך מאוחר יותר אין אי הבנות בעת תשלום.

בואו נסכם. עלות חלקי הייצור בסדנה כוללת:

 • ציור תרשים קינון (עדיף לסמוך על אדונים);
 • חיתוך סדינים של סיבית ו- LDWP;
 • ייצור של המסד;
 • ייצור של רכיבים מעוגלים.

מתוח על החלק של הארון

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

אחרי כל הפרטים כבר לגזור, אתה יכול להמשיך לחיתוך. בדרך כלל זה נעשה גם בבית המלאכה לרהיטים, שבו חלקים מיוצרים, שכן ציוד מיוחד נדרש עבור זה. עבור חיתוך, הקצוות עשויים PVC של עובי שונה משמשים, בהתאם למיקום של הצלעות. צלעות מוסתרות (נמוך או אחורי) מכוסות בקצוות דקים, עובי 0.4 מ"מ. עבור קצוות גלויים, קצוות עבים עשויים PVC 2 מ"מ משמשים. את הקצוות של החלקים הסמוכים, אשר מחוברים יחד על ידי הקצה, לא צריך להיות קצוץ.

כדי להבהיר, הנה כמה דוגמאות:

 • את הצלעות של המדף הפנימי נחתכים רק מן הצד הקדמי באמצעות קצה 2 מ"מ. הצלעות הנותרות משתרעות על הקירות הפנימיים של הקבינט;
 • קצוות הכיסוי החיצוניים הם חיצוניים מכל הצדדים ולכן יש לחתוך אותם על ארבעה צדדים, כאשר הצד האחורי נראה בעל עובי 0.4 מ"מ עובי והשאר יש עובי של 2 מ"מ;
 • את הקצוות של החלק הקדמי של התיבה על כל ארבעת הצדדים יש יתרון 2 מ"מ.

דקויות אלה נראה מבלבל במבט ראשון, אבל באמצעות בסיס, אתה לא צריך לדאוג ולא באמת חושב על זה, כי התוכנית בוחר וממקם את הקצוות של עובי הנדרש במקומות הנכונים באופן עצמאי.

כמו גם ייצור, חיתוך חלקים של צורות גיאומטריות מורכבות משולמת בנפרד במחיר גבוה יותר.

לפיכך, עלות החיתוך, כולל החומרים, כוללת את הפריטים הבאים:

 • סרוגה עם קצוות PVC 0.4 מ"מ עובי;
 • סרוגה עם קצוות PVC 2 מ"מ עובי;
 • כרום חלקים מעוגלים.

כאשר זה לוקח עד 5 ימי עבודה לייצור חלקי הקבינט הסריגה שלהם, אבל תמורת תשלום נוסף "עבור דחיפות" כל הפעולות האלה ניתן לבצע ביום אחד. כמה סדנאות עלות העבודה כוללים גם את אספקת המוצרים בבית.

אבזרים לדלתות הזזה

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

אביזרי הקבינט נבחרים בהתאם למספר הקופסאות והתאים. בדוגמה שלנו, הממשלה יש 3 מגירות ותא הראשי. תיבות צריך מדריכים ועטים. למחלקה הראשית יש ניואנס אחד. מאז, בשל שטח מוגבל, את עומק ארון קטן (רק 38 ס"מ), את קולב תחת קולבים יהיה לא סטנדרטי - סוף. כזה קולב יאפשר לך לתלות בגדים במקביל הקיר האחורי לחסוך מקום. אורכו של קולב הקצה הוא 30 ס"מ.

כמו הידוק, ברגים יורו (אישורים) עם תקעים ישמש. הם טובים יותר לקנות רק במקרה.

אז, מן החומרה תצטרך:

 • ח קולב;
 • מדריכים עבור תיבות;
 • ידיות עבור תיבות;
 • ברגים היורו;
 • תקעים עבור ברגים היורו.

הרכבת הארון במו ידיך

כאשר הכל מוכן ורכש, אתה יכול להתחיל להרכיב את הקבינט. שוב אני רוצה לומר כמה מילים מחמיאות על באזיס. תוכנית זו לא רק מעצבת את עיצוב ארון, decomposes אותו לתוך רכיבים מחשבת את צריכת החומרים, אך גם מציין את בורג חיזוק מיקומים יחד עם הממדים שלהם ומרחקים ביניהם. אז כאשר הרכבה אתה לא צריך לחשוב על איפה עדיף לחבר אלה או רכיבים אחרים. באופן אידיאלי, כל החורים צריך להיעשות על מכונת CNC woodworking בהדרכת מודול "BASIS-CNC", אבל זה די יקר, ולפעמים זה לא קל למצוא מכונה עם בקרת תוכנה. חורים באמת יכול להיעשות באופן ידני.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

כדי לעשות זאת, תצטרך עיפרון, ריבוע, אודל, מקדחה עם מקדחה מיוחדת עבור ברגים יורו, מברג עם שקע משושה, כמובן, רישומים מודפסים של הממשלה עם חורים עבור מחברים.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

ראשית, התחתון ואת הקירות של ארון מותקנים במקום שבו הממשלה מתוכננת להיות לשים על מנת לבדוק שוב אם הממדים הכולל נבחרו כראוי.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

על פני השטח של התחתון מוחל סימון של המקומות, החורים הם קדחו מתחת מחברים, לאחר מכן את המסד של שני לוחות ואת המחיצה המרכזית קבועים. הקירות הצדדיים מחוברים לתחתית על ידי אישורים.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

קצוות הקירות הצדדיים והמרתף חייבים להיות מוגנים על ידי פרופיל מיוחד עמיד למים המונע כניסת מים ממשטח ה- PVC, כמו גם אבק מתחת לארון. הקצוות, אשר נתמכים על הרצפה, חייב להיות עשוי PVC עם עובי של 2 מ"מ.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

לאחר מכן, את המדפים העליונים הם מהודקים ואת מתקשה מן סיבית מותקן. המיתקן קבוע לקיר האחורי של הקבינט כדי לתקן את המבנה כולו במצב הנכון. הקיר עצמו עשוי LDWP.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

בעת הרכבה של מכסה הארון, זה יכול להיות קשה לצרף אותו. העובדה היא כי גובה הקבינט נלקח בדרך כלל גבוה ככל האפשר, הידוק מחברים הוא די קשה. במקרים כאלה, תחילה עליך להשתמש צבת, ולאחר מכן את הסוף "מחגר". עדיף יש פער של לפחות 7 ס"מ בין כיסוי ארון התקרה.

התקנת מדפי צד

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

עבור תיקון מדפים בצד פתוח עם פינות מעוגלות, אישורים משמשים - 4 לכל מדף. המדפים הם מהודקים על הצדדים של הצד האחורי הקיר עם 2 מחברים לכל. המדפים העליונים והתחתונים גדולים מעט בגודלם מהאחרים, אשר יש לקחת בחשבון בעת ​​ההתקנה.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

רצף ההתקנה הוא כדלקמן: הראשון המדף העליון מחובר, ואז את כל האחרים מלמעלה למטה.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

המדף הנמוך ביותר הוא באותה רמה עם תחתית הקבינט, ולכן, עבור המצורפת שלה, אישורים אינם מתאימים - הם פשוט לא יכול להיות דפוק. במקרה זה משמשים מסמרים במקום.

הרכבת דלת ארון הבגדים

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

הדלתות של הארון הן מנגנון נפרד, יש לבחור את כל הבחירה וההרכבה. זה הדלתות של הממשלה לקבוע את המראה שלה, ואת השירות שלהם וקלות השימוש לעשות את פעולתו נוח ככל האפשר. ראשית עליך לקבוע את הפרופיל. על האיכות שלה תלוי אם הדלת תימשך זמן רב, ואם הם לתפוס, אז במקרה זה אתה לא צריך לשמור. הפרופיל נמכר בצורה מפורקת, וכדי להניח אותו, עליך לפעול לפי הוראות היצרן, אשר ניתן למצוא באתר האינטרנט של החברה או שהושג בעת הרכישה. ההוראות מראות את כל תוכניות הרכבה הדרושות, כמו גם נוסחאות חישוב לקביעת אורך המדריכים ופרמטרים של עלים לדלת.

פרופיל הדלת מורכב מהרכיבים הבאים:

 • המדריכים הנמוכים והתחתונים, הקבועים בהתאמה לתחתית ולכריכת הקבינט. הם סוג של מסילות שעליו הדלתות יעברו בעת פתיחת וסגירה;
 • המסגרת התחתונה של עלה הדלת היא הבסיס שאליו מצורפים הגלילים הנמוכים;
 • מסגרות צד הם משני סוגים: C-פרופיל ו- H פרופיל. מסגרות אלה משמשים ידיות להזיז את עלה הדלת, וגם מהווים את הבסיס לאבטחת גלילים העליון;
 • המסגרת העליונה עושה את עיצוב הפרופיל נוקשה יותר;
 • המסגרת האמצעית משמשת אם עלה הדלת מורכב מכמה חלקים עבור הקישוריות שלהם;
 • הגלילים העליונים והתחתונים מאפשרים תנועה קלה של עלה הדלת לאורך המדריכים. הגלילים התחתונים עשויים מפלסטיק, החלקים העליונים עשויים גומי. בדרך כלל שתי רולים מותקנים על דלת אחת מלמעלה וממטה;
 • הפקק הוא תוסף מתכת קטן נועל את הבד במצב סגור. הפקק מותקן על המסילה התחתונה;
 • שליגל הוא רצועה של ערימה כי הוא מהודק עד הסוף של הלהב. שלגל מרכך את השפעת הלהב בסגירה חדה של הדלת, מגנה עליו מפני נזק, וגם עושה את העיצוב אטום;
 • החותם משמש כדי לתקן את המראה על הבד. איטום סיליקון.

כדי לבחור פרופיל בטוח, עדיף קודם כל להרכיב את כל הממשלה, ולאחר מכן למדוד את הפרמטרים של הפתיחה וכתוצאה מכך.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

פרופילים נבחרים בדרך כלל עם קצת מרווח בגודל, כך שאם יש צורך, עודף יכול להיות מנותק. המידות הרגילות הן רק 2.7 מ 'על מסגרות הצד, האלמנטים הנותרים מסודרים על פי הממדים המתקבלים.

כמו מילוי של הפרופיל יכול להשתמש בחומרים שונים, אבל לרוב הבחירה נעצרת על זכוכית או מראה. שימוש במראה יכול גם להגדיל באופן חזותי את החלל של החדר, בנוסף, זה יכול להיות מעוצב עם דפוסים שונים, אלמנטים דקורטיביים, וכו '

התקנה מראה

המראה נבחר על מצע סרט עבה 4 מ"מ. בדרך כלל, כאשר מזמינים מראה, גודל נדרש מיד (רצוי עם שולי קטן). יש לזכור כי המראות הם שבירים למדי כבד, ולכן בעת ​​הובלת אותם, אתה צריך להיות זהיר, לשאת אותם יחד חתיכה אחת כל אחד.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

כדי להתקין את המראה בפרופיל, איטום סיליקון משמש, אשר לשים על הקצה שלה. איטום צריך להיות מיושם באופן שווה לאורך כל הקצוות ללא קפלים.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

הבא, המראה מוכנס לתוך מסגרת פרופיל. כדי שזה יהיה לכבוש את המיקום הרצוי, אתה יכול להשתמש פטיש גומי, הקשה על זה לאורך הפרופיל עד המראה לחלוטין נכנס לפרופיל ואת איטום לא מסתתר בתוך המבנה. חשוב לשמור על העמדה האנכית של המסגרת יחסית למראה, אחרת המראה ניתן להגדיר עקום. רצף של מראה המראה הוא כדלקמן: המראה ממוקמת על משטח אופקי, המסגרות העליונות והתחתונות של הפרופיל לשים על זה, איטום נוספת הוא חתך בסכין. ואז מסגרות הצד מחוברים, מפנה את המראה אנכית ותומכת אותו על הקצה.

התקנת דלת הזזה של הארון

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

ואז מסגרות פרופיל, לאחר שהם לבושים על עלה הדלת, הם מהודקים יחד על ידי ברגים כי יש לכלול את הפרופיל להגדיר. תחת חורים הקשה עצמית נקדחו בשתי קבוצות: הראשון מתחת פתיל, ולאחר מכן עם תרגיל רחב רק ברצועה הקדמית כדי להסתיר את הראש.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

מחברים של הפרופיל התחתון הם מחברים בו זמנית עבור הגלילים התחתון. ברגים של הידוק של רולים נעשים על ידי התאמת כי אם היה צורך ניתן לשנות את גובה הגלילים.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

את החורים מתחת מחברים על הצדדים של מסגרות הצד לא צריך להיות מסודר ואפילו - הם עדיין יהיו מוסתרים מתחת לציר - רצועת ערימה, אשר מודבק משני הצדדים. בעת שימוש בפרופיל C, זה אפילו לחתוך במיוחד מקומות עבור שליגל, כך שזה לא קשה להדביק אותו.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

המדריכים עבור עלה הדלת קבועים עם ברגים עם מנקי לחץ. תחת הברגים הם קדח מראש חורים. תחילה הגדר את המדריך העליון באותה רמה עם מסגרות הצד של הפרופיל. אוריינטציה עליו, בעזרת מפלס המבנה, נחשף המדריך התחתון. המדריכים חייבים להיות אחד תחת השני כדי למנוע הטיה או הטלת עלה הדלת. בשולי המדרכה התחתונה, פקקים מיוחדים מוכנסים לנעילת הדלת במצב סגור.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

כדי להתקין את עלה הדלת, גלילים מוכנסים לתוך המדריך העליון, הגלילים התחתון נלחצים האינטרנט נכנס פרופיל, בהסתמך על המדריך התחתון. יש לבדוק את אנכי של הלהב, את הידוק של המגע עם הקצוות של הצדדים במצב סגור.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

אם הדלת מותקנת בזווית קטנה, ניתן לכוונן את מיקומה באמצעות הברגים המתאמים של הגלילים התחתונים. גלילים תחתונים גם להתאים את גובה הדלתות על ידי העלאת או הורדת אותם. אם במהלך השימוש רולים העליון לקפוץ מתוך המדריך, הדלתות צריך להיות הרים. לאחר התקנת הבד, עליך לכוון את הפקקים על המדרכה התחתונה.

ייצור מגירות פנימיות

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

מסגרת הארון מוכנה, ועכשיו הגיע הזמן להתחיל לעשות מגירות פנימיות. קופסאות, כמו הקבינט עצמו, עשויים מחסר לחתוך מן סיבית. כדי לוודא שאין מחברים נראים לעין על פני השטח שלהם, חזית חזית, אשר מקושר עם החזית האמיתית, ישמש. כדי להפוך את התיבה תצטרך חזית, חזית שווא, תחתית, קירות בצד, קיר אחורי, כמו גם מדריכים ידית. החלק התחתון של החזית יהיה בפנים, מוקף מכל הצדדים על ידי קירות חזית שווא.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

כאשר הרכבה של התיבה, חשוב מאוד לשלוט על המיקום של חלקים בודדים שלה. הזוויות בין קירות וקירות סמוכים לתחתית צריך להיות ישר. כדי להשיג זאת, ניתן להשתמש בתבנית מוכנה מראש השולטת בגודל הפינות. בעיקרון, אתה יכול לעשות בלי זה, אבל אז אתה צריך כל הזמן למדוד את הזוויות.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

המדריכים, המורכבים משני חלקים, הם קבועים חלק אחד על הקופסה, והשני - בצד של הקבינט. זה צריך להיות מובטח כי הם ממוקמים אופקית מקבילים זה לזה. קופסאות צריך להיות קבור בארון כך הידיות שלהם לא לגעת עלה הדלת מבפנים. רוחב הקופסאות נבחר קטן יותר מאשר רוחב הדלת, כך שהם יכולים להיות דחף החוצה.

איך להכין ארון עם הידיים שלך? הוראות לייצור מלתחה

זה הכל, עשינו ארון בידיים שלנו.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: